Podpořte projekt Živá duše v nouzi finančním darem skrze portál darujme.cz - Podpořte nás zde.

Sbírky

Ubytování pro Aleše

Background image
Hlavní stránkaAktualityUbytování pro Aleše

Dobrý den. Někteří z vás mě možná již znají, jiní možná ne. Jsem Aleš Hout, třiadvacetiletý kluk, který studuje nástavbový obor podnikání na SOŠ a SOU Jílové. Po maturitní zkoušce bych se rád přihlásil i na vysokou školu s pedagogickým zaměřením, protože bych jednou chtěl pracovat jako učitel. Studovat nástavbu jsem začal v září minulého roku, ale jelikož mi rodiče nemohou přispívat na studia, snažil jsem se všechny své náklady nějak pokrýt sám.

Chvíli to šlo, tedy až do prosince, kdy jsem kvůli stěhování přišel i o brigádu. 

Kontaktoval jsem předsedkyni spolku Živá duše v nouzi, paní Michaelu Hostovou, které jsem vysvětlil svou situaci. Paní Hostová si mne zaregistrovala do svého programu pomoci studentům a začala mi obrovsky pomáhat, díky čemuž jsem se mohl i více věnovat studiu. Začal jsem dostávat potravinovou pomoc nebo jsem dostal i nové oblečení. Zařídila mi i praní prádla nebo pizzu na víkendy, abych měl nějaké teplé jídlo, když není k dispozici školní kuchyň. Ale jedna z největších pomocí, které se mi dostalo, byla sbírka, kterou paní Hostová spustila, abych mohl zaplatit své studijní náklady a studovat dál. Za to jsem velmi vděčný, ale můj vděk patří jak paní Hostové, tak každému, kdo mi pomohl a přispěl, protože díky tomu jsem mohl dokončit první ročník s vyznamenáním. Velmi si vaší pomoci vážím a děkuji opravdu KAŽDÉMU, kdo přispěl v jakékoliv formě i množství. 

Když mám nějaký ten čas, chodím na brigády do jílovských štol nebo vypomáhat na různé sbírky jako dobrovolník, ale toho času také moc není. Nyní jsem již v maturitním ročníku a v květnu příštího roku mě čekají důležité zkoušky, jejichž výsledek určí, kam se bude můj život ubírat dál. Když jsem minulý rok nemusel řešit, z čeho mám zaplatit ubytování a stravu na internátu, mohl jsem se v klidu učit, abych prošel do dalšího ročníku a své ovoce to opravdu přineslo. Tento rok je to pro mě ještě důležitější, neboť na učení mám o dva měsíce méně a poté přijdou samotné zkoušky. Prosím tedy o podporu i v tomto posledním maturitním ročníku, abych mohl zdárně dojít až ke zkouškám a projít i jimi. 

Ještě jednou moc všem děkuji.

Aleše můžete podpořit libovolnou částkou přes QR kód, nebo převodem na transparentní účet číslo 2702416886/2010 do poznámky pro příjemce uveďte „ALEŠ“

Cílová částka 35.000Kč

QR - Aleš Hout.png

QR - Aleš Hout.png

Ubytování pro Aleše

Aleš Hout

(172 KB)